Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Lesko - Oferty sprzedaży nieruchomości

47 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

47 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

1 005 500 zł198 m² 5 078,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:856 m²

Nowoczesny, energooszczędny Dom z Rekuperacją i gwc w Malowniczej Okolicy Zbudowany z Pasją Blisko Natury i Udogodnień! Marzysz o życiu w harmonii z naturą, nie.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł15 714 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Dolny brzeg działki położony jest w otulinie lasu nad Sanem, na przeciwko góry Czulnia. Poniżej działki przepływa wpadający do Sanu potok Zmarzłowy. Górna część działki jest otoczona pasem.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł56 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

W skład mieszkania wchodzi: - 4 pokoje - kuchnia (oddzielna) - łazienka - wc (oddzielne) - przedpokój - balkon Mieszkanie umeblowane, kuchnia wyposażona (płyta gazowa, piekarnik, mikrofalówka,.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł5 648 m² 91,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż dzialka w Lesku. Działka ma powierzchnie 56,48a (192m długość, 49 szerokość), z bezpośrednim zjazdem z drogi asfaltowej, jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

160 000 zł1 149 m² 139,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 11,49 ara z możliwością zabudowy, położona w Lesku przy ulicy Stawowej. Nieruchomość oznaczona w ewidencji gruntów jako B - tereny.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł700 m² 1 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:4 787 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę budynku do renowacji z projektem (przeznaczenie na hotel) i pnb w trakcie procesowania, usytuowanego na niespełna 45 arowej działce, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

179 400 zł2 300 m² 78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lesko, gmina Lesko na sprzedaż działka budowlana Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o pow. 23 arów o regularnym kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 89m x 30,5m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 899 zł79,87 m² 7 836,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Ostatnia szansa! Zarezerwuj już dzisiaj! Wyjątkowa oferta sprzedaży jednego z czterech ostatnich lokali usługowych w Nowej Inwestycji! Luksus i Potencjał Inwestycyjny w Sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferujemy nowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na parterze kameralnego budynku w inwestycji Apartamenty nad Sanem - w malowniczej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60,50 m² 9 900,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

* * * teraz do 15.01.2025 UMOWA PRZEDWSTĘPNA - W GRATISIE MIEJSCE POSTOJOWE! * * * NOWY, GOTOWY POD KLUCZ APARTAMENT. Dwa poziomy, kompletnie urządzony I wyposażony, łącznie Z zastawą.

Szczegóły ogłoszenia

388 080 zł52,80 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatnia szansa! Zarezerwuj już dzisiaj! Z przyjemnością informujemy, że ruszył proces rezerwacji mieszkań IV etapu na Osiedlu w Dolinie Sanu w Lesku. Marzysz o własnym, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

605 817 zł78,18 m² 7 749 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Ostatnia szansa! Zarezerwuj już dzisiaj! Wyjątkowa oferta sprzedaży jednego z czterech ostatnich lokali usługowych w Nowej Inwestycji Osiedla w Dolinie Sanu! Luksus i Potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł198,94 m² 5 524,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Lesko / ul. Kościuszki oferta na wyłączność W ofercie dom wolnostojący w topowej lokalizacji Leska pod względem inwestycyjnym. Nieruchomość znajduję się przy Drodze Krajowej 84 , dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł46,41 m² 10 536,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

O sie dle w Dolinie Sanu | Parter | 46,41 m | Wykończone i w pełni wyposażone Na sprzedaż oferujemy komfortowe, w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł31,50 m² 11 269,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle w Dolinie Sanu | II piętro | 31,50 m | Wykończone i w pełni wyposażone Na sprzedaż przedstawiamy przytulne, nowocześnie wykończone i w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł2 956 m² 64,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lesko, gmina Lesko na sprzedaż działka rolno- budowlana Przedmiotem sprzedaży jest działka o pow. 29,56 ar objęta częściowo Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego ( pow. ok. 11 ar) ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 000 zł80 m² 6 975 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferujemy komfortowe, bezczynszowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m z dwoma tarasami, położone w kameralnym, niskim budynku w inwestycji Apartamenty nad Sanem -.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł90,20 m² 7 982,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lesko, ul. Konstytucji 3- go Maja, na sprzedaż lokal usługowy w centrum miasta Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o pow. 90,20 m2 położony na parterze budynku usługowo-mieszkalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

388 080 zł52,80 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

199 500 zł25,16 m² 7 929,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - lesko, ul. Smolki Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25,16 m , położone na 2. piętrze budynku wielomieszkaniowego przy ul. Smolki.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60,50 m² 9 900,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

363 282 zł44,58 m² 8 148,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł2 512 m² 67,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lesko, ul. Stawowa - na sprzedaż działka budowlana w bliskiej odległości od centrum miasta Przedstawiamy na sprzedaż działkę o pow. 25,12 ar położoną na lekkim wzniesieniu z ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

352 000 zł31,41 m² 11 206,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie w nowoczesnym budownictwie - położone w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Lesku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł56,10 m² 4 991,09 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lesko na sprzedaż 3 pokojowe własnościowe mieszkanie z balkonem Mieszkanie o pow. 56,10m2 składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju. Mieszkanie wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł128,03 m² 3 866,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:738 m²

Na sprzedaż dom mieszkalny jednorodzinny, trzy kondygnacyjny, podpiwniczony murowany, położony w Lesku w ścisłej zabudowie przy ul. Broniewskiego. Budynek został wybudowany w latach.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł198,94 m² 5 780,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł43,30 m² 4 849,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lesko, ul. Smolki na sprzedaż lokal mieszkalny z balkonem Mieszkanie o pow. 43,30 m2 składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł56 m² 5 535,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone w Lesku przy ul. Smolki 7, na I piętrze w zadbanym budynku, znajdującym się na jednym z największych.

Szczegóły ogłoszenia

352 000 zł31,41 m² 11 206,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 32 m , położone przy ul. Bieszczadzkiej na cenionym osiedlu Dolina Sanu w Lesku. Lokal znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł409,41 m² 2 931,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 595 m²

Oferujemy do sprzedania lokal handlowo-usługowy na parterze budynku przy ul. Moniuszki 6 w Lesko Lokal (1 kondygnacja) - 409,4 m2 w tym - kotłownia 25,88 m2 oraz na zewnątrz garaż murowany ok 17.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

330 119 zł39,54 m² 8 348,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Z przyjemnością informujemy, że ruszył proces rezerwacji mieszkań IV etapu na Osiedlu w Dolinie Sanu w Lesku. Do sprzedaży posiadamy 59 mieszkań oraz 13 lokali usługowych. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

410 615 zł47,47 m² 8 649,99 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

192 000 zł1 857 m² 103,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lesko, na sprzedaż działka budowlana położona 1 km od centrum miasta. Przedmiotem sprzedaży jest działka o pow. 18,57 ar, w całości objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł140 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni 140 m , położony w cichej, zielonej części Leska. Nieruchomość znajduje się na 5-arowej, ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł8 206 m² 42,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka położona w miejscowości Lesko gm. Lesko. Działka o pow. 0,8206ha. Nieruchomość znajduje się w bliskiej odległości od drogi krajowej relacja Lesko-Ustrzyki Dolne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł60,50 m² 9 900,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł6 873 m² 72,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona w centralnej części Leska, przy ul. Unii Brzeskiej, z bezpośrednim wjazdem z drogi krajowej nr 84 (sanok - Ustrzyki Dolne). To.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 800 m² 71,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lesko- wola Postołowa na sprzedaż działka rolno-budowlana o pow. 2800 m2 położona w sąsiedztwie rzeki San. Powierzchnia ok. 1700 m2 objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł177,06 m² 8 754,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 830 m²

Nowoczesny dom pod miastem Przedstawiamy na sprzedaż nowoczesny dom mieszkalny zaprojektowany z myślą o komforcie, przestrzeni i bliskości z naturą. Usytuowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł131,54 m² 9 875,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu typu , Penthouse, znajdującego się na nowopowstałym Osiedlu w Dolinie Sanu w Lesku na samym szczycie budynku z pięknym panoramicznym.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij